BEAST Yong Junhyung, "Park Boyoung z našeho hudebního videa je podobná mému ideálnímu typu dívky"

9. srpna 2011 v 22:12 | Park JiSun |  Beast News

b2st.forumczech.com : zdroj
Poté co BEAST Yong Junhyung vybral herečku Park Boyoung za svůj ideální typ, toto téma se stalo mezi netizen žhavě diskutující záležitostí.

BEAST, kteří učinili svůj návrat s první oficiálním albem <Fikce>, a kteří mají upřímná slova a úžasná živá vystoupení se objevili na <Choi Hwajung Power Time> .

V otázce, tázající se na jejich ideální typy, Yong Junhyung odpověděl, někdo se "štíhlým tělem a malým obličejem a s hladkými vlasy." Na to členové dodali,"Není to herečka Park Boyoung, která sedí jeho popisu?"

V reakci na členy, Yong Junhyung přiznal, že se stal jejím fanouškem v hudebním videoklipu ´Fiction´. Dodal, že je velice podobná jeho ideálnímu typu dívky.

Rovněž, aby otestovali týmovou práci BEAST, všichni členové vybrali f(x) nad After School, a dodali, že f(x) vystoupení se skladbou "Pinocchio" bylo úžasné. Rovněž, vtipkovali, že kdyby měli sdílet čekárnu s jednou z těchto dvou skupin, byla by nejlepší skupina s méně členy.

Mezitím, BEAST přiznali, že byli více do "roztomilého" stylu spíše než "elegantního" stylu a odhalili, že jejich ideální typy dívek jsou si podobné.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Resident Korea Resident Korea | 14. října 2011 v 23:00 | Reagovat

Ahoj , nevíš co je tohle za video? Vypadá to jako hra nebo co! Prosím porad co to je! http://www.youtube.com/watch?v=75TN5z2FiXI

2 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 0:30 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama